مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چرا باید از مکمل بنزین استفاده کنیم؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای استفاده از مکمل سوختکدام خودروها به مکمل سوخت احتیاج دارند؟

کیفیت سوخت و تاثیر آن روی عملکرد خودروها برای ما همیشه جای بحث دارد. بیشتر افراد معتقد هستند که سوخت در ایران کیفیت بالایی ندارد و روی خودروی آنها تاثیر منفی خواهد گذاشت. واژه هایی مانند بنزین آشغال نیز این روزها از سوی خیلی از مکانیک ها شنیده می شود.اگرچه کیفیت سوخت ایران قابل قیاس با کشورهای پیشرفته نیست اما آنقدرها هم که می گویند کیفیت پایینی ندارد.
و اما شما باید با توجه به اینکه خودروی شما به چه سوختی نیاز دارد یا کیفیت سوخت مصرفی شما چگونه است می توانید به سراغ مکمل ها بروید. قبل از استفاده از مکمل ها حتما دفترچه راهنمای خودروی خود چک نمایید و ببینید سازنده، بنزین با چه اکتانی را توصیه کرده است.

مزایای استفاده از مکمل سوخت

افزایش بهره وری در احتراق 

– کاهش مصرف سوخت 

– صرفه جویی در هزینه

– حذف آب از سیستم سوخت‌رسانی

–تمیز شدن سیستم انژکتور 

– افزایش طول عمر موتور خودرو

–کاهش انتشار گازهای سمی

– بهبود عملکرد کاتالیزور خودرو

علاوه بر موارد نام برده، روان‌کاری اجزای متحرک در سیستم سوخت‌رسانی و موتوراز جمله مزایایی است که قابل ذکر می باشد. اما آیا موارد استفاده از مکمل‌های سوخت به اتومبیل‌ها محدود می شود؟ باید در جواب گفت که هر وسیله مصرف کننده سوخت‌های مشتق از نفت می‌تواند از مکمل خاص خود استفاده کند.‌ از سیستم‌های تک سیلندر تا موتور‌های چند سیلندر صنعتی که مخصوص کار‌های سنگین می باشند، و از موتور خودرو‌های سواری تا موتور زیردریایی‌ها می‌توانند از این محصولات استفاده کنند.

-برای سفارش محصولات و مکمل های بنزین مناسب خود تماس بگیرید:
۰۹۱۰۲۰۴۰۹۲۱

کدام خودروها به مکمل سوخت احتیاج دارند؟

اولین سوالی که  به آن پاسخ میدهیم، این است که کدام یک از خودروها نیازمند مکمل سوخت هستند؟ خودروهای کاربراتوری و با حجم موتورپایین، نیازی به مکمل سوخت خودرو نداشته و در واقع ریختن اکتان جبرانی، تاثیری در عملکرد آن‌ها نمیگذارد.

اما در خصوص خودروهای انژکتوری و دارای ECU (کامپیوتر مرکزی) شرایط متفاوت خواهد بود. این خودروها با داشتن بنزین معمولی یا سوپر، عملکرد متفاوتی خواهند دارند. مخصوصا موتورهای توربو شارژ به بنزین‌های دارای اکتان بالا به بنزین سوپر یا مکمل‌ سوخت خودرو نیاز دارند.

سوخت در خودروهای انژکتوری از طریق ECU تنظیم می‌شود و به همین دلیل استفاده از بنزین با اکتان بالا یا ریختن مکمل سوخت خودرو در باک بنزین؛  موجب کاهش مصرف سوخت شده و عملکرد موتور را بهبود بخشد. همین طور برخی از برندهای مکمل سوخت خودرو در توضیحات خود، مدعی هستند که این مکمل‌ها باعث تمیز شدن انژکتور نیز میشود.

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید