مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز توزیع مکمل بنزین ایران خودرو

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم در انتخاب مکمل بنزین 206فروش مستقیم مکمل بنزین ایران خودرو

گاهی ساختار بنزین به گونه ای که نمی تواند تمامی نیاز قسمت های مختلف موتور را برآورده کند و یا این اثر باعث کم سوزی، تند سوزی و یا کوبش می شود، برای کاهش این اثر نیز تقویت کننده ها و یا موادی استفاده می شود که طی فرآیند کراکینگ و کاتالیزورهای تولید شده اند.

این‌ مواد مکمل بنزین خودرو نامیده می شوند که متناسب با هر خودرو متفاوت هستند و ما سعی داریم بهترین مکمل بنزین ایران خودرو و مرکز توزیع آن را به شما معرفی کنیم.

مراکز توزیع مکمل بنزین ایران خودرو

نکات مهم در انتخاب مکمل بنزین ۲۰۶

نکات مهم در انتخاب مکمل بنزین 206 از آنجا که احتراق در موتور خودرو بسته به شرایط هوا، خلا و … اتفاق می افتد و موتور هر خودرو نسبت به دیگر موارد متفاوت است و ایزوکتان خاصی را می طلبد و استاندارد مشخصی برای آن تعریف شده است.

مکمل ها دارای کاتالیزورهای هستند که باعث تمیزی انژکتور و لوله های احتراق خواهند شد و از آنجا سعی می شود حتما در ماه از آن ها استفاده شود، استفاده از بنزین معمولی در مدت طولانی سبب ایجاد گرفتگی و یا باقیمانده های سوخت درون مخازن آن می شود که به وسیله ی مکمل می توان این موارد را از بین برد.

باید به این‌ نکته توجه داشت که احتراق که در پیستون اتفاق می افتد گاها نیازمند عملکرد بالای سوخت است که از شدت احتراق ناشی می شود اما بنزین این شرایط را فراهم نمی کند، اما مکمل به علت عدد اکتان بالا، شدت احتراق بیشتری را در پیستون ایجاد می کند.

استفاده از الکل های قطبی، باقیمانده های سرب و یا تنش هایی که در پیستون اتفاق می افتد شرایطی را فراهم می کند که موجب کوبش در سطح پیستون، انژکتور و یا قسمت های مختلف موتور می شود اما مکمل ۲۰۶ که استفاده از آن بسیار آسان و به صرفه است قطعا با این مشکل برخورد خواهد کرد.

از آنجایی که ۲۰۶ تولیدی شرکت ایران خودرو می باشد و این شرکت آگاهی بیشتری رو قطعات این خودرو دارد، مکملی که برای آن مورد استفاده قرار می گیرد قطعا از سطح بالای کیفیت برخوردار است و مکملی سازگار با این نوع خودرو است که در آن سعی شده نقص هایی که در اثر مصرف سوخت در آن ایجاد می شود را پوشش دهد.

فروش مستقیم مکمل بنزین ایران خودرو

فروش مستقیم مکمل بنزین ایران خودرو از آنجایی که وجود به مکمل در ساختار موتور خودرو نیاز می باشد و مواد موجود در آن سبب حفظ ساختار و ترکیب بندی خواهد شد و بنا به سلیقه و خودرو که مورد استفاده است متفاوت است.

فروش مکمل بنزین ۲۰۶ به صورت مستقیم توسط مرکز فروش ایران خودرو عرضه می شود و درجه کیفی این محصولات در سطح بسیار بالایی قرار دارد و باعث‌ افزایش بازده و راندمان این محصول خواهد شد.

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید