مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه مکمل بنزین چند کاره ۲۸۰ سی سی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه عملکرد مکمل بنزین چند کاره چگونه است؟تامین کننده مکمل بنزین چند کاره استاندارد

اگرچه اتومبیل ها متفاوت هستند، اما استفاده از سوخت با اکتان کم یا زیاد می تواند عملکرد خودرو را به طور چشمگیری تحت تأثیر قرار دهد. با مکمل بنزین چند کاره بیشتر اتومبیل ها نرمتر کار می کنند، در مسافت پیموده شده بنزین کمتری مصرف می کنند و انرژی بیشتری را با سوخت اکتان بالاتر تأمین می کنند.

فروشگاه مکمل بنزین چند کاره 280 سی سی

نحوه عملکرد مکمل بنزین چند کاره چگونه است؟

نحوه عملکرد مکمل بنزین چند کاره چگونه است؟ به طور معمول ، مخلوط هوا و بنزین ، که توسط سیلندر فشرده می شود ، با پرش جرقه شمع منفجر می شود. اگر تعداد اکتان بنزین خیلی کم باشد ، مخلوط می تواند در اثر فشردگی ، منجر به لرزش و بدتر شدن موتور ، زودتر از موعد منفجر شود.

بنابراین استفاده از مکمل بنزین استاندارد برای موتور ضرری ندارد اما خوب است. اگر ما معمولاً از بنزین ۹۵ استفاده کنیم ، استفاده از ۹۸ بنزین کافی خواهد بود ، اگر از ۹۸ بنزین استفاده کنیم و ماده افزودنی را به آن اضافه کنیم ، سه اکتان دیگر تا ۱۰۱ اضافه می شود. این محصول کمی قدرت اتومبیل را بهبود می بخشد و ما با هر لیتر بنزین کیلومترهای بیشتری را طی خواهیم کرد ، اگرچه از نظر اقتصادی به صرفه نیست. با این حال ، افزودنیهای تقویت کننده اغلب برای بازیابی مقداری قدرت در اتومبیلهای قدیمی ، که موتور اسب بخار زیادی از دست داده و تا حدی تنبل است ، مفید هستند. در بازار سه نوع تقویت کننده سه ، پنج و هفت اکتان پیدا می کنیم. دو مورد آخر مختص دنیای مسابقات است و استفاده از آنها در اتومبیل های سری توصیه نمی شود. تقویت کننده های اکتان با افزودنی های مختلف برای کمک به کاهش و جلوگیری از ضربات و بهبود عملکرد موتور فرموله شده اند. در اینجا برخی از رایج ترین مواد افزودنی وجود دارد:

الکل های معطر

الکل های معطر ، از جمله بنزین و تولوئن ، ترکیبات شیمیایی قادر به افزایش اکتان هستند که حداقل ۱۰٪ از یک فرمول محرک را تشکیل دهند. از آنجا که آنها به سرعت در پوست و ریه ها جذب می شوند ، باید هنگام استفاده از این مواد شیمیایی مانند استفاده از دستکش کار و ماسک اقدامات احتیاطی انجام دهید.

اتانول

از اتانول اغلب در وسایل نقلیه با کارایی بالا استفاده می شود. با این حال ، اگر در غلظت بیش از ۱۰٪ استفاده شود ، تنظیمات ویژه و احتمالاً انژکتورهای بزرگتر ممکن است لازم باشد. اگر اتانول در مخزن باقی بماند ، می تواند باعث خوردگی شود و این امر برای خودروهای معمولی ایده آل نیست.

تامین کننده مکمل بنزین چند کاره استاندارد

تامین کننده مکمل بنزین چند کاره استاندارد مجموعه ما تامین کننده مکمل بنزین چند کاره استاندارد در ایران است. این ماده یک افزودنی متداول است که در بیشتر وسایل نقلیه به خوبی کار می کند و متناسب با هر مدل خودرویی است. جهت خرید این مکمل ها با فروشگاه مکمل بنزین ما در تماس باشید.

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید