مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان انواع مکمل بنزین ۲۰۶

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات کلیدی در انتخاب مکمل بنزین توربوتولید کنندگان مکمل بنزین 206

مواد افزودنی سوخت وسایل نقلیه بنزینی و دیزلی لازم است که مطابق با مقررات ۴۰CFR 79 ثبت شوند. بنزین ها باید حاوی مواد افزودنی شوینده باشند که مطابق با مقررات ۴۰ CFR 80، زیر بخش G تایید شده اند. یک نیاز اساسی برای کارایی کارآمد موتور بنزینی این است که توسط محصولات احتراق حذف شود. مواد شوینده اضافه شده به سوخت این امر را تسهیل می کند، اما استانداردهای کنونی EPA از الزامات چندین تولید کننده بزرگ عقب مانده است و سطح مواد شوینده در بسیاری از سوخت ها برای حذف این رسوبات کافی نیست. مکمل بنزین ۲۰۶ باید به اندازه کافی دارای رسوبات باشد.

فروشندگان انواع مکمل بنزین 206

نکات کلیدی در انتخاب مکمل بنزین توربو

نکات کلیدی در انتخاب مکمل بنزین توربو نکات کلیدی در انتخاب مکمل بنزین توربو در سایت های خرید و فروش این محصولات ذکر شده است که در این جا چند مورد را ذکر می کنم:

افزودنی سوختی اتیل بوتیل اتر سوم (ETBE) بصورت تجاری توسط یک واکنش فاز مایع ایزوبوتن (IB) و اتانول (EtOH) با تبادل یونی ماکروپروس اسیدی قوی تولید می شود. واکنشهای جانبی بالقوه، دیمر شدن و ایزومریزاسیون IB، فقط در صورت عدم وجود اتو اچ در این کار از آنها غفلت می شود. خوراک فرآیند همچنین حاوی n بوتان بی اثر (nBA) است که بخشی از جریان C4 از یک ترقه است.

اتانول عمدتا برای تأمین الزامات استاندارد سوخت تجدیدپذیر به بنزین اضافه می شود که هدف آن کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و مقدار نفتی است که ایالات متحده از کشورهای دیگر وارد می کند. اتانول در این مکمل ها نقش بسیار مهمی در خرید این محصولات دارد.

مواد افزودنی شوینده از مواد شیمیایی مهم در جلوگیری از رسوب در سیستم های احتراق موتور هستند. سیستم های احتراق کثیف منجر به از دست دادن قدرت اسب بخار، ضعف در مصرف سوخت، ضعف در دور کار و افزایش انتشار می شود. MCC دارای یک سری مواد افزودنی شوینده برای موتورهای بنزینی و دیزلی است.

هر چه که در این جا ذکر شد خریداران می توانند با مطالعه آن خرید بسیار خوبی را تجربه بکنند.

تولید کنندگان مکمل بنزین ۲۰۶

تولید کنندگان مکمل بنزین 206 تولیدکنندگان بسیاری مکمل بنزین ۲۰۶ را به تولید می رسانند و باید گفت که مکمل های بسیاری در بازار های جهانی وجود دارد و می توان گفت که مکمل های بنزین ۲۰۶ به دو دسته در بازار ها جهانی به تقسیم می رسد: ۱- با کیفیت ۲- معمولی

هم چنین می توان گفت که تولید مکمل بنزین بیش تر به شیوه عمده صورت می گیرد که این روش برای خریداران و تولیدکنندگان مقرو چن به صرفه می باشد. هم چنین باید گفت که مکمل ها از مواد خاص و منحصر به فردی به تولید می رسند.

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید