مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده اکتان بوستر گرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

ناگفته ها در مورد اکتان گرین پلاستوزیع کننده اکتان بوستر گرین

از جایی که کیفیت بنزین در کشور ما با حد مطلوب فاصله بسیار زیادی دارد، لازم است حتی با بنزین سوپر از مکمل اکتان بوستر گرین برای جبران کیفیت پایین بنزین استفاده نماییم.

در صورت استفاده از بنزین معمولی و با کیفیت پایین، عملکرد موتور خودرو دچار اختلال شده وگاهی افت عملکرد در آن دیده می شود،همچنین ادامه این روند، موجب خرابی سنسور اکسیژن و مشکلات اساسی‌تر هم می‌شود.تنها راه جلوگیری از این اتفاقات، استفاده از مکمل های با کیفیت و اکتان بوستر گرین است تا کیفیت بنزین افزایش پیدا کرده و از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کنید.

تولید کننده اکتان بوستر گرین

ناگفته ها در مورد اکتان گرین پلاس

ناگفته ها در مورد اکتان گرین پلاس این روزها مکمل‌های زیادی وجود دارد که هرکدام کاربرد متفاوتی دارند از جمله مکمل تمیز کننده سیستم سوخت، مکمل شوینده سیستم سوخت، مکمل رادیاتور، مکمل روغن موتور، مکمل تمیز کننده کاتالیزور و غیره که ما به بررسی اکتان گرین پلاس می پردازیم.

عدد اکتان بنزین:عدد اکتان نشان دهنده مقدار کیفیت و عملکرد بنزین است به گونه ای که هرچه قدر تراکم موتور خودرو بالاتر باشد، به بنزین با اکتان بالاتری نیاز دارد. موتور‌های بنزینی ترکیب سوخت خودرو و هوا را متراکم کرده و پس از تراکم، به مرحله احتراق می‌رسیم؛نسبت سوخت و هوای موجود در سیلندر، با عددی به نام نسبت تراکم بیان می شود و هرچه این عدد بالاتر باشد، موتور عملکرد بالاتر و بهتری خواهد داشت.

عدد اکتان بنزین با معیار‌های مختلفی بررسی می‌شود. مهم‌ترین این معیار‌ها RON، MON و AKI هستند که در ادامه به بیان برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

به عنوان مثال:AKI یا Anti-Knock Index با استفاده از فرمول R+M/۲ به دست می‌آید و می توان گفت متوسط عدد RON و MON می باشد.در کشور‌های اروپایی، پاکستان و چند کشور دیگر عدد RON بر روی پمپ بنزین ها درج می‌شود. آمریکا،برزیل و چند کشور دیگر AKI را ملاک قرار داده که گاهی با نام PON نیز شناخته می‌شود.

لازم به ذکر است ؛بوی اکتان بوستر‌ با کیفیت که در سراسر دنیا در بازار‌های جهانی وجود دارند،بویی همانند بوی حشره کش داشته و هیچ کدام از برند‌های معروف دنیا بویی شبیه به تینر نمی‌دهند.

توزیع کننده اکتان بوستر گرین

توزیع کننده اکتان بوستر گرین در حال حاضر اکتان بوستر گرین با برند‌های مختلف و در سراسر کشور به راحتی یافت می‌شود. نکته قابل توجه این است که در این میان مقدار بالایی از اکتان‌های فروخته شده تقلبی و یا بی کیفیت می باشند. این اکتان‌ها نه تنها کمکی به خودرو و بنزین های معمولی نکرده،بلکه در زمان های طولانی و یا حتی در استفاده‌های اولیه، آسیب‌های جدی به خودرو وارد می‌کنند.

در این صورت بهتر است اکتان بوستر گرین را از مکان های معتبر خریداری نماییم؛مکانی که از صحت محصول اطمینان داشته و آسیبی به خودرو وارد نکند؛توزیع اکتان بوستر در بسیاری از سایت های اینترنتی معتبر وجود دارد که می توان آن را به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری نمود.

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید