مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انواع مکمل بنزین ب ام و

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی مختصر با مکمل بنزین پتروتکسمراکز فروش مکمل بنزین ب ام و

مکمل بنزین ب ام و برای پاک سازی رسوبات بنزین از سوزن های انژکتور و سوپاپ های هوا و محفظه احتراق سیلندر خودروی شما می باشد.

نکته جالب این مکمل در این است که تمام این پاک سازی را بدون باز کردن قطعات و صرفا با رانندگی کردن شما انجام می دهد.

توزیع انواع مکمل بنزین ب ام و

آشنایی مختصر با مکمل بنزین پتروتکس

آشنایی مختصر با مکمل بنزین پتروتکس اثرات مثبت مکمل بنزین پتروتکس شامل موارد زیر می شود :

راه حل به صرفه برای افزایش عمر موتور تمیز کننده سیستم سوخت رسانی رسوبات موجود در سوپاپ، انژکتور های سوخت و محفظه های احتراق را از بین می برد کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان موتور سازگاری با تمامی موتور های بنزینی و دیزلی ب.ام.و و سایر برندها

پتروتکس با تولید استاندارد مکمل سوخت تحت لیسانس آلمان و با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا گامی مهم و موثر در رابطه با نجات زمین برداشته است. نحوه استفاده از مکمل سوخت استاندارد بسیار ساده است. ابتدا دستورالعمل داخل بسته را مطالعه نمایید تا بیشتر با محصولی که در اختیار دارید آشنا شوید.

مکمل سوخت در اکثر موارد به صورت مایع است و بهترین زمان مصرف آن، همزمان با پر کردن باک در پمپ بنزین است . این بدان معنا نیست که در زمان های دیگر نمی توان مکمل را به بنزین اضافه کرد.

نکته: شما هر زمان که بخواهید می توانید اقدام به افزودن مکمل به بنزین مصرفی نمایید.اما بهترین زمان مصرف همزمان با پر کردن باک است. اخطار: استفاده از مکمل های غیر استاندارد شدیدا به موتور وسیله نقلیه شما آسیب می رساند.

از مصرف اینگونه مکمل ها پرهیز نمایید و محصولی را انتخاب کنید که دارای برچسب اصالت کالا باشد. پتروتکس تولید کننده انواع اکتان بوستر و تمیزکننده انژکتور استاندارد تحت لیسانس آلمان می باشد. با استفاده از مکمل سوخت استاندارد موتور وسیله نقلیه خود را از هر آسیبی مصون بدارید و به حفظ محیط زیست و نجات زمین کمک نمایید.

با استفاده از مکمل سوخت استاندارد موتور وسیله نقلیه خود را از هر آسیبی مصون بدارید و به حفظ محیط زیست و نجات زمین کمک نمایید.

مراکز فروش مکمل بنزین ب ام و

مراکز فروش مکمل بنزین ب ام و مراکز فروش مکمل بنزین بی ام و در سراسر ایران وجود دارد اما نکته این ایت که مکمل بنزین اصل را از کجا خریداری کنیم، پخش کننده معتبر مکمل بنزین سایت هایی برای شما عزیزان تعبیه نموده تا بتوانید درکمترین زمان و سریع ترین حالت ممکن بهترین مکمل را به طور مستقیم و بدون واسطه سفارش دهید. شما می توانید در این سایت اطلاعات دقیق درمورد مکمل ها را مشاهده کنید، با تهیه از این طریق و مصرف آن از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد، پخش کنندگان مکمل بنزین صادقانه و با خوشرویی کامل منتظر خدمت رسانی به شما خوبان هستند.

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید