مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی فروش مکمل بنزین چند کاره

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره مکمل بنزین لیکومولیقیمت انواع مکمل بنزین چند کاره

مکمل بنزین چند کاره در حجم ۳۰۰ میلی لیتر به صورت بسته های ۲ عددی با قیمت بسیار مناسب در این بازرگانی به فروش می رسد. همچنین برای عملکرد بهتر سوخت خودروها، مکمل بنزین کاسپین، توربو، لیکومولی و چند کاره نیز به صورت عمده با تخفیف ویژه عرضه می گردد. کیفیت این مکمل ها به گونه ای است که اگر قبل از زدن بنزین در باک خودروها ریخته شود به راحتی با آن ترکیب می شوند.

بازرگانی فروش مکمل بنزین چند کاره

اطلاعاتی درباره مکمل بنزین لیکومولی

اطلاعاتی درباره مکمل بنزین لیکومولی بنزین ماده ای شفاف است که از نفت خام بدست می آید و به عنوان سوخت مورد استفاده قرار می گیرد. البته این شفاف بودن به این معنی نیست که ناخالصی در آن وجود نداشته باشد بلکه علاوه بر ترکیبات مشخص مانند اکتان، مقداری ناخالصی نیز وجود دارد. انواع مختلفی از بنزین وجود دارد. به راستی برای نقلیه خود از چه نوع بنزینی استفاده می کنید؟

به طور کلی بنزین با توجه به درجه اکتان آنها به سه دسته تقسیم می شود:

بنزین معمولی

بنزین متوسط

بنزین برتر

وسیله نقلیه شما با نوع بنزینی که استفاده می کنید باید مطابقت داشته باشد. اگر نوع وسیله نقلیه شما به گونه ای است که از بنزین درجه معمولی باید استفاده شود هیچ فایده ای نداردکه از بنزین با کیفیت برتر مانند سوپر استفاده شود. از ترکیباتی که می تواند بر کیفیت بنزین تاثیر زیادی داشته باشد مکمل بنزین است که از آن برای کاهش مصرف سوخت استفاده می شود.

مکمل بنزین لیکومولی یکی از مکمل های معروفی است که می تواند مصرف سوخت را به اندازه قابل توجه ای کاهش دهد. از مزایای دیگر آن جلوگیری از یخ زدن سوخت می باشد و از همه مهمتر سبب کاهش آلودگی نیز می گردد.

قیمت انواع مکمل بنزین چند کاره

قیمت انواع مکمل بنزین چند کاره یکی از افزودنی های بسیار رایج برای خودروها مکمل بنزین است. این مکمل سوخت باعث می شود تا خودرو هنگام فعالیت از عملکرد بهتری برخوردار باشد. حتما برای شما هم پیش آمده، هنگام مراجعه به پمپ بنزین، مکمل سوختی از طرف متصدی به شما پیشنهاد می شود.

انواع مختلفی از مکمل بنزین وجود دارد.مکمل بنزین کاسپین، آلمانی، چندکاره، توربو و همچنین لیکومولی افزودنی هایی برای موتور خودروها می باشند. البته مکمل های چندکاره دارای مزایای زیادی هستند مثلا می توانند علاوه بر تمیز شدن سیستم انژکتور، آب را از سیستم سوخت رسانی حذف نمایند و همانند یک کاتالیزور عمل کنند. همچنین می توانند سبب افزایش عمر موتور شوند. از طرفی قیمت مکمل بنزین با توجه به نوع برند آن متفاوت است.

نحوه استفاده از مکمل های سوخت آسان است. شما می توانید با مطالعه دستورالعمل نوشته شده بر روی بسته بندی آن به راحتی از آن استفاده نمایید. در بیشتر موارد مکمل های سوخت به صورت مایع می باشند و فقط کافی است آنرا در داخل باک بنزین خودروی خود بریزید.

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید