مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی فروش اکتان بوستر بنزین خودرو

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای جامع برای خرید اکتان بوستر بنزینعرضه اکتان بوستر بنزین 12 عددی

اکتان بوستر بنزین تعداد اکتان را در بنزین با یا بدون دکمه افزایش می دهد. این ماده حاوی یک افزودنی بر پایه فلز است که در حلالهای معطر حل شده است تا استفاده از محصول و مخلوط با سوخت را تسهیل کند. این ماده برای خودرو ضروری نیست و لی منجر به عملکرد بهتر آن می گردد. بازرگانی فروش ما این ماده را با بهترین  کیفیت و قیمت به فروش می رساند. 

بازرگانی فروش اکتان بوستر بنزین خودرو

راهنمای جامع برای خرید اکتان بوستر بنزین

راهنمای جامع برای خرید اکتان بوستر بنزین برای موتورهایی که نسبت تراکم بیشتری دارند و یا از سوپرشارژرها یا توربوشارژرها برای وارد کردن هوای بیشتر به موتور استفاده می کنند ، درجه اکتان بیشتری لازم است. افزایش فشار در سیلندر به موتور اجازه می دهد تا انرژی مکانیکی بیشتری از مخلوط هوا / بنزین استخراج کند ، اما برای جلوگیری از انفجار زودرس مخلوط به سوخت اکتان بالاتر نیاز دارد. در این موتورها ، میزان اکتان بالاتر باعث افزایش عملکرد و صرفه جویی در مصرف سوخت می شود.

آیا اکتان بوستر ارزش هزینه اضافی دارد؟

اگر وسیله نقلیه شما به بنزین درجه متوسط ​​یا ممتاز نیاز دارد ، کاملا بله. اگر دفترچه راهنمای مالک شما می گوید وسیله نقلیه شما با درجه اکتان بالاتر بهتر کار می کند ، در واقع این تصمیم شما است. افزایش هزینه معمولاً بیشتر از مصرف سوخت است. در هر صورت ، کاهش انتشار CO2 و کاهش استفاده از بنزین حتی اگر فقط به مقدار کمی باشد ، ممکن است برای برخی از مصرف کنندگان مهمتر از هزینه باشد.

برای افزایش عملکرد یک موتور ، باید مخلوط هوا و بنزین تا حد ممکن در سیلندر فشرده شود تا حداکثر سطح فشرده سازی حاصل شود. اگر از بنزینی با تعداد اکتان کم استفاده شود ، قدرت و عملکرد از بین می رود (گرمایش بیش از حد ، حفره سوراخ ، احتراق خودکار ، عدم شتاب ، …). امروزه تعداد بیشتری از وسایل نقلیه برای کار با بنزین با درجه اکتان بالا طراحی شده اند.

آزمایشات انجام شده بر روی انواع مختلف بنزین نشان داده است که افزودن OCTANE BOOSTER باعث می شود تا تعداد اکتان را تا ۳ یا ۴ واحد افزایش دهد ، که این امر باعث می شود تا قدرت اصلی بازیابی شود.

نحوه استفاده

برای مخلوط همگن تر ، قبل از پر کردن ، OCTANE BOOSTER را به مخزن سوخت اضافه کنید. یک بطری تا ۴۰ لیتر بنزین را تصفیه می کندوقتی قیمت یک بطری تقویت کننده اکتان را در نظر می گیرید ، خیلی گران به نظر نمی رسد. با این حال ، اگر مرتباً رانندگی می کنید و قصد دارید هر بار که پر می شوید سوخت خود را تصفیه کنید ، این می تواند هزینه بر باشد. مزایای استفاده از تقویت کننده اکتان برای بسیاری از رانندگان بیشتر از هزینه است و لزوماً نیازی به صرف هزینه زیاد ندارید. 

عرضه اکتان بوستر بنزین ۱۲ عددی

عرضه اکتان بوستر بنزین 12 عددی مجموعه ما اقدام به عرضه انواع مکمل های سوختی در بازار اکتان بوستر خود نموده است. در این بازار انواع مکمل ها از اکتان بوستر ۱۲عددی گرفته تا سایر مکمل های سوختی با اکتان های متفاوت یافت می شود. جهت خرید این مکمل ها با ما تماس بگیرید.

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید