مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ایا باوجود استفاده از بنزین سوپر بازهم نیاز به استفاده از اکتان بوستر داریم؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید بهترین اکتان بوستر
انواع مکمل بنزین ارزان

بیشتر افراد بر این باورند که در صورت مصرف بنزین سوپر دیگر احتیاجی به اکتان بوستر نیست. درحالی‌که به‌علت فاصله بسیار زیاد کیفیت بنزین ارائه شده در کشور ما با استانداردهای جهانی، حتی در صورت مصرف بنزین سوپر بازهم موتور خودروی ما به اکتان بوستر نیاز دارد. مشخصا درصورت استفاده از بنزین معمولی در خودروهایی که موتور حساس یا توربو دارند، ضرورت استفاده از این مکمل‌ها به مراتب خیلی بالاتر خواهد رفت.
در حال حاضر انواع مختلفی از مکمل‌های افزایش دهنده اکتان در سراسر کشور به خصوص در پمپ بنزین‌ها در دسترس مردم قرار می‌گیرد. حقیقتا تعداد بسیار بالایی از اکتان بوسترهای موجود دارای کیفیت پایین و یا تقلبی هستند که مصرف آن‌ها  کمکی به بهبود عملکرد موتور خودرو نمی‌کنند، بلکه در مدت زمان طولانی  آسیب‌های جدی به خودرو وارد خواهد کرد.


خرید بهترین اکتان بوستر

با توجه به اینکه این روزها بنزین سوپر در اکثر نقاط کشور کمیاب شده، اکتان بوستر‌ها هم در مرکز توجه افرادی که قصد بهبود عملکرد موتور خودروی خود را دارند قرار گرفته‌اند. این مکمل‌ها با افزایش درجه اکتان بنزین، یک روان کننده برای جلوگیری از سایش قطعات داخل موتور اتومبیل(جایگزین سرب) نیز دارند که ضرری به محیط زیست نخواهند رساند.


مرکز فروش انواع مکمل های بنزین

مکمل‌های سوخت یکی از افزودنی‌های معمول برای خودروها بشمار میروند که هنگام سوخت‌گیری در کنار بنزین یا گازوئیل به باک خودرو افزوده میشود تا عملکرد خودروها را در زمان فعالیت بهبود دهند. اکتان بوسترها مکملهای سوختی می باشند به کارایی هرچه بهتر موتور با افزایش بهسوزی خودرو کمک میکند ومصرف سوخت را کاهش خواهند داد.اکتان بوستر عدد اکتان بنزین شمارا بالاتر میبرد میدهد که سبب کیفیت بهتر بنزین و رسیدن به زمان مناسب احتراق بنزین در سیلندر می شود.
مکمل‌ها یا به عبارتی Additive ها انواع مختلف بسیاری دارند و اصولا به هر ماده‌ای که به مایعات خودرو اضافه شود، مکمل نامیده میشود. مکمل‌ها برای بنزین، روغن و سایر مایعات خودرو ساخته شده‌اند اما رایج‌ترین نوع مکمل خودرو، اکتان بوستر (Octane Booster) میباشد.
مکمل‌های زیادی وجود دارد که هرکدام کاربرد متفاوتی دارند مانند مکمل تمیز کننده سیستم سوخت، مکمل شوینده سیستم سوخت، مکمل رادیاتور، مکمل روغن موتور، مکمل تمیز کننده کاتالیزور و بسیاری موارد دیگر که میتوانید با تماس با شماره ذیل از تمامی موارد بالا بهره ببرید.

مدیرفروش – فاطمه مقدسی
۰۹۱۰۲۰۴۰۹۲۱

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید