مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آیا مکمل های سوختی در کاهش آلودگی هوا نقشی دارند؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

پایین‌بودن کیفیت بنزینموارد کاربرد مکمل‌های سوخت
باکیفیت ترین مکمل بنزین

پایین‌بودن کیفیت بنزین

نتایج گزارش پروژه پایش کیفیت سوخت  نشان می‌دهد در سوخت ارایه شده در جایگاه‌ها،عدد اکتان پایین و همچنین محتوای سوخت مورد عرضه دلیل دیگر بر میزان  کیفیت پایین سوخت، می باشدکه تاثیر قابل توجهی بر میزان آلودگی هوای شهرها دارا می باشد.

موارد کاربرد مکمل‌های سوخت

حال سوالی اساسی پیش می آید،

مگر مکمل‌های سوخت دارای چه ترکیباتی می باشند و چه ویژگی‌هایی دارا هستند که می توانند میزان آلودگی هوا را کاهش دهند؟ مواد مکمل های سوختی با قابلیت روان‌کنندگی باعث می شوند بازدهی سوخت را بالا رفته و آلودگی‌های ناشی از سوخت را نیزکمتر می شوند. علاوه بر دلایل گفته شده مکمل های سوخت می توانند باعث شوند تا عمر موتور خودرو بیشتر شده و همچنین افزایش پایداری سوخت، جدا‌شدن رسوبات و مواد زائد، و روان‌کاری اجزای متحرک در سیستم سوخت‌رسانی و موتوررا نیز به همراه می آورد.

مصرف بالای بنزین خودرو، خوب کار نکردن موتور و کاهش سرعت و شتاب خودرو، دلایل بی شماری می توانند داشته باشند،اما  اصلی‌ترین آن ته‌نشینی رسوبات و آلودگی‌ها در مسیر سوخت رسانی، و همچنین اختلال در انژکتور و همچنین در موتور خودروم می باشد. این رسوبات و آلودگی‌ها باعث شده موتور خودرو توانایی آن را نداشته باشد کهعملکرد خود را به‌صورت نرمال و خوب نشان دهد و درنتیجه میزان مصرف بنزین بالا رفته و همچنین نیز سرعت و شتاب خودرو کمتر می شود. و نیز پائین آمدن درجه اکتان بنزین می‌تواند دلیل دیگری در ایجاد این مشکلات باشد. مکمل سوخت ، کل مسیر سوخت رسانی را از رسوبات و آلودگی‌های موجود در انژکتور و موتور تصفیه کرده  و از تشکیل مجدد رسوبات بر روی دریچه های انژکتور، سوپاپ‌های ورودی، شمع موتور و محفظه احتراق جلوگیری می کند. و همچنین با بالا رفتن درجه اکتان بنزین،باعث می شود عملکرد موتور و انژکتور خودرو بهتر شده و کمک می کند که درنتیجه با کاهش مصرف سوخت و بهبود شتاب و سرعت خودرو سفرهای درون شهری و برون شهری را برای ما شیرین تر و دلنشین تر کند،مکمل های سوخت از تمام اجزای تشکیل دهنده سیستم تزریق سوخت رسانی خودرو مراقبت می کندو سیستم سوخت‌رسانی خودرو را از زنگ‌زدگی و خوردگی حفاظت میکند و اجازه تشکیل رسوبات جدید را در سیستم سوخت رسانی را به خودرو نمی دهد. و همچنین با افزایش عملکرد سوخت، آسیب موتور ناشی از ضربه زدن به احتراق جلوگیری خواهد شد. افزایش تعداد اکتان مصرف سوخت کم را نوید می دهد.

بهترین مکمل بنزین صادراتی

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید