مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آیا استفاده از مکمل های سوختی در کاهش میزان مصرف سوخت تاثیر دارد؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

نتایج استفاده از مکمل های سوختی در میزان مصرف سوخت
مکمل بنزین با قیمت عمده

نتایج استفاده از مکمل های سوختی در میزان مصرف سوخت

بسیاری از رانندگان خودرو ها که از مصرف مکمل‌ها رضیایت دارند بیان می کنند، مکمل‌ها را به  ازای کیلومتر پیموده‌شده هر لیتر بنزین افزایش دهندتا به فرایند احتراق سرعت ببخشند، که این کارکرد سبب افزایش سرعت و عملکرد بهتر و روان تر خودرو شما می شوند.  مکمل های سوخت با کاهش هیدروکربن و مونوکسیدکربن میزان دود خروجی را کاهش داده، ضربات وارد شده به موتور خودرو را کم تر کرده و میزان ماندگاری سوخت را بیشتر می‌ کند و مسافت پیموده‌شده را هشت تا ۱۲‌درصد به‌ازای هر لیتر بنزین بیشتر می کند. در سوی دیگر بیان می شود که مکمل‌ها برای طبیعت مضر نمی باشند. در حقیقت، در اثر استفاده از مکمل های سوختی با کاهش هیدروکربن و مونوکسیدکربن خروجی از اگزوز ، طی آزمایش‌ها به اثبات رسیده است.

 

فروش بهترین مکمل بنزین برای 206

 

مصرف بالای بنزین عملکرد نا مطلوب موتور و کاهش سرعت و شتاب خودرو، نتایج بی شمار علت می‌تواند داشته باشد که مهم ‌ترین آن ته‌نشینی رسوبات و آلودگی‌ها در مسیرانتقال سوخت و سوخت رسانی، انژکتور و همینطور درون موتور خودرو می باشد. این رسوبات و آلودگی‌هامی توانند باعث اختلال در موتور خودرو شده و اجازه ندهند موتور خودرو به ‌صورت نرمال و خوب به فعالیت مناسب ادامه دهند و درنتیجه مصرف بنزین بیشتر می شود و همچنین سرعت و شتاب خودرو افت پیدا می کند و همچنین پایین آمدن درجه اکتان بنزین نیز می‌تواند دلیل دیگری در افزایش میزان مصرف سوخت خودرو باشد. یک مکمل سوخت با کیفت عالی بعد ‌از مصرف می‌تواند تاثیر قابل قبولی را در کاهش میزان مصرف بنزین و همچنین بهبود سرعت و شتاب خودرو اعمال کند.
همچنین این محصول به کمتر شدن co2 تولید شده در خودرو منجر می شود که علاوه بر کاهش آلودگی در طولانی مدت باعث سالم ماندن خودرو نیز می شود.

مکمل بنزین، با کیفیت ، با از بین بردن ذرات هیدروکربنی موجود در محفظه موتور و انژکتورعلاوه بر بهبود عملکرد بهتر موتور و همجنین افزایش عمر آن می‌گردد. زمانی که انژکتورها رسوب می گیرند، سوخت به‌صورت نامنظم پخش می شود و همین امر سبب می گردد تا قابلیت بخار شدن و کوچک شدن ذرات بنزین کم شود و سرعت انتشار سوخت پایین بیاید. همچنین با از بین رفتن این آلودگی‌ها، قدرت و شتاب موتور خودرو نیز بهبود می بخشد. مکمل سوخت تمامی مسیر‌های سوخت‌رسانی را تمیز کرده جهت تمیز کردن محفظه موتور و مسیرهای سوخت‌رسانی، برای کاهش میزان سوخت مصرفی می‌توانید از این محصول بهره بگیریم.

محمد اربابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکتانر شما را به خرید بهترین محصولات مکمل بنزین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید